Ing. Ctirad Pinkas Ph.D. - soudní znalec

JménoIng. Ctirad Pinkas Ph.D.
Emailcpitkin@atlas.cz
Kraj znalecké činnostiStředočeský kraj
Sekce KSZDoprava a strojírenství Praha
Obory znalecké činnosti
technické posudky o příčinách dopravních nehod
technické posudky o příčinách dopravních nehod
posuzování technického stavu motorových vozidel
Zvláštní dovednosti
Kontakty
AdresaČechova 1428, Poděbrady, 290 01, Středočeský kraj
Doručovací adresaČechova 1428, Poděbrady, 290 01, Středočeský kraj
Telefon
Mobilní telefon733646437
Datová schránka
Informace o zaměstnavateli
ZaměstnavatelUNIWIN Velim
AdresaPražská 21, Velim, 281 01
Telefon
Fax
Vyhledávání znalce
Příjmení znalcePokud znáte jméno nebo příjmení znalce, nebo jeho část, můžete jej přímo vyhledat
Obor znalcePokud hledáte znalce pro konkrétní obor, vyhledejte jej zde.
Odvětví
Fulltextové vyhledáváníPokud nevíte přesně co hledat, zkuste to přes klíčové slovo

Rozšířené vyhledávání

Sekce KSZ
Specializace
Kraj
Město
Zvláštní odbornostFulltextové vyhledávání dle textového popisku


Výsledek vyhledávání

JménoEmailSekce KSZOborKraj
Diviš Josef divis@trnet.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaJihomoravský kraj
Kaplánek Aleš technicka.kancelar@seznam.czDoprava a strojírenství MoravaDopravaMoravskoslezský kraj
Kopal Libor libor.kopal@email.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaStředočeský kraj
Korč Petr adone@iol.czDoprava a strojírenství MoravaDopravaMoravskoslezský kraj
Kroupar Petr petr.kroupar@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaHlavní město Praha
Laski Lubomír l.laski@seznam.czDoprava a strojírenství MoravaDopravaMoravskoslezský kraj
Libertin Josef bozena.libertin@centrum.cz, josef.libertin@usi.vutbr.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaMoravskoslezský kraj
Pinkas Ctirad cpitkin@atlas.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaStředočeský kraj
Rochla Rostislav tomas.rochla@email.czDoprava a strojírenství MoravaDopravaMoravskoslezský kraj
Rozlivka Tomáš t.rozlivka@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaÚstecký kraj
Schulmeister Petr adone@adone.czDoprava a strojírenství MoravaDopravaMoravskoslezský kraj
Slepička Julius julius.slepicka@volny.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaHlavní město Praha
Strouhal Tomáš strouhaltomas@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaStředočeský kraj
Šafář Eduard esafar@seznam.czOstatní oboryDopravaPlzeňský kraj
Štefáček František fs77@seznam.cz, fanda@stefacek.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaÚstecký kraj
Topol Libor libortopol@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaStředočeský kraj
Winkler Pavel winkler@asw-winkler.czElektronika a IT, elektrotechnikaDopravaHlavní město Praha
Woitsch Milan milan.woitsch@volvo.comDoprava a strojírenství PrahaDopravaHlavní město Praha