Vyhledávání znalce
Příjmení znalcePokud znáte jméno nebo příjmení znalce, nebo jeho část, můžete jej přímo vyhledat
Obor znalcePokud hledáte znalce pro konkrétní obor, vyhledejte jej zde.
Odvětví
Fulltextové vyhledáváníPokud nevíte přesně co hledat, zkuste to přes klíčové slovo

Rozšířené vyhledávání

Sekce KSZ
Specializace
Kraj
Město
Zvláštní odbornostFulltextové vyhledávání dle textového popisku


Výsledek vyhledávání

JménoEmailSekce KSZOborKraj
Barták Milan zc@moto-bartak.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíStředočeský kraj
Benda Tomáš aa.benda@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíÚstecký kraj
Borůvka Petr petr.stk@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaMoravskoslezský kraj
Černík František fracernik@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíÚstecký kraj
Diviš Josef divis@trnet.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíJihomoravský kraj
Dospěl Jiří mercedesdospel@email.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Dufek Václav Dufek.Vaclav@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíPlzeňský kraj
Dvořák David david.dvorak@znalec-auto.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Dvořák Michal dvorak@stkvlasim.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Gotthard Jiří jgotthardznalec@gmail.comDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Kapička Zdeněk zdenek.kapicka@kapauto.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Klášterka Milan milan.klasterka@worldonline.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaPlzeňský kraj
Kohout Aleš kohout.a@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíStředočeský kraj
Kolínský Zdeněk kolinsky@auto-posudek.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Kopal Libor libor.kopal@email.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenství, DopravaStředočeský kraj
Kratochvíle Petr kratochvilepetr@gmail.comDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Kraus Miroslav kraus@knav.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Kroupar Petr petr.kroupar@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenství, Doprava, EkonomikaHlavní město Praha
Kulič Michal michal.kulic@znaleckyinstitut.cz, info@znaleckyinstitut.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Langer Ivan ivan.langer@atlas.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Lešner Jiří j.lesner@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíStředočeský kraj
Libertin Josef bozena.libertin@centrum.cz, josef.libertin@usi.vutbr.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, EkonomikaMoravskoslezský kraj
Marčík Ladislav marcik.ladislav@subaru-alm.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Pinkas Ctirad cpitkin@atlas.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, StrojírenstvíStředočeský kraj
Rázek Vítězslav vitezslav.razek@fs.cvut.cz, vitezslav.razek@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíStředočeský kraj
Regner Miroslav miroslav.regner@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Rosol Petr rosol@autoexpert.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Rozlivka Tomáš t.rozlivka@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíÚstecký kraj
Slepička Julius julius.slepicka@volny.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Straka Oldřich straka@yachtservice.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíKrálovéhradecký kraj
Stránský Miloš milstransky@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Strouhal Tomáš strouhaltomas@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenství, Ekonomika, DopravaStředočeský kraj
Suda Petr petr.suda@sudaauto.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Svoboda Michael a.m.s@tiscali.cz, svoboda@ams-znalec.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Štefáček František fs77@seznam.cz, fanda@stefacek.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíÚstecký kraj
Toman Pavel pavel_auto@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Tomíšek Luděk ludektom@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaPlzeňský kraj
Topol Libor libortopol@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, Strojírenství, DopravaStředočeský kraj
Trávník Vlastimil info@soudni-znalci.infoDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaJihomoravský kraj
Tvrdý Miroslav mservistvrdy@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíÚstecký kraj
Uhlíř Jan uhlir.j@tiscali.czDoprava a strojírenství Praha, Ekonomika, Ochrana přírody, StrojírenstvíStředočeský kraj
Vondruška Jiří jiri.vondruska@mesto-vlasim.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíStředočeský kraj
Woitsch Milan woitschm@volny.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha