Vyhledávání znalce
Příjmení znalcePokud znáte jméno nebo příjmení znalce, nebo jeho část, můžete jej přímo vyhledat
Obor znalcePokud hledáte znalce pro konkrétní obor, vyhledejte jej zde.
Odvětví
Fulltextové vyhledáváníPokud nevíte přesně co hledat, zkuste to přes klíčové slovo

Rozšířené vyhledávání

Sekce KSZ
Specializace
Kraj
Město
Zvláštní odbornostFulltextové vyhledávání dle textového popisku


Výsledek vyhledávání

JménoEmailSekce KSZOborKraj
Bauer Vladimír bauervladimir@seznam.czDoprava a strojírenství Jižní ČechyDopravaJihočeský kraj
Diviš Josef divis@trnet.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaJihomoravský kraj
Drda Vladimír drdav@atlas.czDoprava a strojírenství Jižní ČechyDopravaJihočeský kraj
Jeníček Karel jenicek.odhady@tiscali.czDoprava a strojírenství Jižní ČechyDopravaJihočeský kraj
Kaplánek Aleš technicka.kancelar@seznam.czDoprava a strojírenství MoravaDopravaMoravskoslezský kraj
Kopal Libor libor.kopal@email.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaStředočeský kraj
Kroupar Petr petr.kroupar@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaHlavní město Praha
Libertin Josef bozena.libertin@centrum.cz, josef.libertin@usi.vutbr.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaMoravskoslezský kraj
Macků Jan janmacku@gmail.comDoprava a strojírenství Jižní ČechyDopravaJihočeský kraj
Pinkas Ctirad cpitkin@atlas.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaStředočeský kraj
Rochla Rostislav tomas.rochla@email.czDoprava a strojírenství MoravaDopravaMoravskoslezský kraj
Rozlivka Tomáš t.rozlivka@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaÚstecký kraj
Sperger Evžen autotescb@volny.czDoprava a strojírenství Jižní ČechyDopravaJihočeský kraj
Štefáček František fs77@seznam.cz, fanda@stefacek.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaÚstecký kraj
Topol Libor libortopol@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaStředočeský kraj
Vančata Vladimír v.vancata@swietelsky.czDoprava a strojírenství Jižní ČechyDopravaJihočeský kraj
Winkler Pavel winkler@asw-winkler.czElektronika a IT, elektrotechnikaDopravaHlavní město Praha
Woitsch Milan woitschm@volny.czDoprava a strojírenství PrahaDopravaHlavní město Praha