Petr Suda - soudní znalec

Jméno Petr Suda
Emailpetr.suda@sudaauto.cz
Kraj znalecké činnostiHlavní město Praha
Sekce KSZDoprava a strojírenství Praha
Obory znalecké činnosti
motorových vozidel
Zvláštní dovednosti
Kontakty
AdresaKáranská 278/9, Praha 10-Malešice, 100 00, Hlavní město Praha
Doručovací adresaKáranská 278/9, Praha 10-Malešice, 100 00, Hlavní město Praha
Telefon274773350
Mobilní telefon602335255
Datová schránka
Informace o zaměstnavateli
ZaměstnavatelSUDA Auto-sport
AdresaDiskařská 100, Praha 6, 160 00
Telefon220513469
Fax220513469
Vyhledávání znalce
Příjmení znalcePokud znáte jméno nebo příjmení znalce, nebo jeho část, můžete jej přímo vyhledat
Obor znalcePokud hledáte znalce pro konkrétní obor, vyhledejte jej zde.
Odvětví
Fulltextové vyhledáváníPokud nevíte přesně co hledat, zkuste to přes klíčové slovo

Rozšířené vyhledávání

Sekce KSZ
Specializace
Kraj
Město
Zvláštní odbornostFulltextové vyhledávání dle textového popisku


Výsledek vyhledávání

JménoEmailSekce KSZOborKraj
Barták Milan zc@moto-bartak.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíStředočeský kraj
Benda Tomáš aa.benda@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíÚstecký kraj
Černík František fracernik@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíÚstecký kraj
Dospěl Jiří mercedesdospel@email.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Dvořák David david.dvorak@znalec-auto.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Dvořák Michal dvorak@stkvlasim.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Gotthard Jiří jgotthardznalec@gmail.comDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Hybler Jan hybler.jan@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaÚstecký kraj
Kapička Zdeněk zdenek.kapicka@kapauto.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Klášterka Milan milan.klasterka@worldonline.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaPlzeňský kraj
Kohout Aleš kohout.a@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíStředočeský kraj
Kopal Libor libor.kopal@email.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, StrojírenstvíStředočeský kraj
Kratochvíle Petr kratochvilepetr@gmail.comDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Kraus Miroslav kraus@knav.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Kroupar Petr petr.kroupar@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Kuhn Oto info@auto-znalec.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, Strojírenství, DopravaHlavní město Praha
Kulič Michal michal.kulic@znaleckyinstitut.cz, info@znaleckyinstitut.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Lešner Jiří j.lesner@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíStředočeský kraj
Libertin Josef bozena.libertin@centrum.cz, josef.libertin@usi.vutbr.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, DopravaMoravskoslezský kraj
Limax Karel k.limax@volny.cz, limax@fordchar.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Marčík Ladislav marcik.ladislav@subaru-alm.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Mikolanda Pavel mikolan@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Pastrňák Miloslav topsik@grbox.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Petrýdes Jan j.petrydes@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Pinkas Ctirad cpitkin@atlas.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, StrojírenstvíStředočeský kraj
Polák Pavel ppolak57@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Rázek Vítězslav vitezslav.razek@fs.cvut.cz, vitezslav.razek@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíStředočeský kraj
Regner Miroslav miroslav.regner@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Rosol Petr rosol@autoexpert.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Rozlivka Tomáš t.rozlivka@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenství, Doprava, EkonomikaÚstecký kraj
Slepička Julius julius.slepicka@volny.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Sova Jan sova.znalec@email.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Stránský Miloš milstransky@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Strouhal Tomáš strouhaltomas@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíStředočeský kraj
Suda Petr petr.suda@sudaauto.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Toman Pavel pavel_auto@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Tomíšek Luděk ludektom@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaPlzeňský kraj
Topol Libor libortopol@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíStředočeský kraj
Trávník Vlastimil info@soudni-znalci.infoDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaJihomoravský kraj
Uhlíř Jan uhlir.j@tiscali.czDoprava a strojírenství Praha, Ekonomika, Ochrana přírody, StrojírenstvíStředočeský kraj
Veirauch Vladimír predseda@csao.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Vondruška Jiří jiri.vondruska@mesto-vlasim.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíStředočeský kraj
Woitsch Milan woitschm@volny.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Žalman Petr petr.zalman@volny.cz, www.znaleckakancelar.estranky.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha