Vyhledávání znalce
Příjmení znalcePokud znáte jméno nebo příjmení znalce, nebo jeho část, můžete jej přímo vyhledat
Obor znalcePokud hledáte znalce pro konkrétní obor, vyhledejte jej zde.
Odvětví
Fulltextové vyhledáváníPokud nevíte přesně co hledat, zkuste to přes klíčové slovo

Rozšířené vyhledávání

Sekce KSZ
Specializace
Kraj
Město
Zvláštní odbornostFulltextové vyhledávání dle textového popisku


Výsledek vyhledávání

JménoEmailSekce KSZOborKraj
Bukovský Ladislav sps@bukovsky.czStavebnictví PrahaStavebnictvíHlavní město Praha
Císař František cisarfrantisek@centrum.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíMoravskoslezský kraj
Čeliš Petr celis@realsan.czStavebnictví Ústeckého krajeStavebnictvíLiberecký kraj
Dočkalík Vratislav vratislav.dockalik@seznam.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíOlomoucký kraj
Dvořák Josef olomoucjd@seznam.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíOlomoucký kraj
Foltýnek Petr petr.foltynek@seznam.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíMoravskoslezský kraj
Hošek Petr ing.hosek@seznam.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíOlomoucký kraj
Kašparová Šárka kasparova@znalec24.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíMoravskoslezský kraj
Klus Ivo iklus@volny.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíMoravskoslezský kraj
Kozielek Pavel Pavel.Kozielek@quick.cz, pavel.kozielek@seznam.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíMoravskoslezský kraj
Kratěna Jindřich kratena@itam.cas.czStavebnictví PrahaStavebnictvíHlavní město Praha
Kretek Oldřich vh-projekt@volny.cz, okretek@bijo.czStavebnictví střední ČechyStavebnictvíStředočeský kraj
Kubečka Karel karel.kubecka@seznam.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíMoravskoslezský kraj
Kučera Roman bohemiastrechy@seznam.czStavebnictví PrahaStavebnictvíJihočeský kraj
Kutnar Zdeněk kutnar@kutnar.czStavebnictví PrahaStavebnictvíHlavní město Praha
Marek Jaroslav jaroslav.marek@post.czStavebnictví střední ČechyStavebnictvíHlavní město Praha
Marek Pavel p.m@post.czStavebnictví Praha, Stavebnictví střední ČechyStavebnictvíHlavní město Praha
Marková Jana jana.markova@klok.cvut.czStavebnictví střední ČechyStavebnictvíHlavní město Praha
Musálek Jiří jiri@musalek.czStavebnictví PrahaStavebnictvíHlavní město Praha
Němeček Petr nemecek.petr@hypotecnibanka.czStavebnictví PrahaStavebnictvíHlavní město Praha
Rajm Roman rajm@nara.czStavebnictví PrahaStavebnictvíHlavní město Praha
Řeháček Alan alan.rehacek@email.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíMoravskoslezský kraj
Svozil Miloslav svozil01@email.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíMoravskoslezský kraj
Szczurek Josef jszcz@volny.cz, tesin53@seznam.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíMoravskoslezský kraj
Šmejkal Zdeněk zdenek.smejkal@iol.czStavebnictví PrahaStavebnictvíPardubický kraj
Tichý Luboš estim@estim.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíMoravskoslezský kraj
Vácha Vladimír vachav@volny.czStavebnictví střední ČechyStavebnictvíStředočeský kraj
Valachovics Jiří valachovics@centrum.cz, valachovics@alfaprojekt.comStavebnictví severní MoravaStavebnictvíOlomoucký kraj
Wybitul Udo udo.wybitulemail.czStavebnictví severní MoravaStavebnictvíMoravskoslezský kraj