Vyhledávání znalce
Příjmení znalcePokud znáte jméno nebo příjmení znalce, nebo jeho část, můžete jej přímo vyhledat
Obor znalcePokud hledáte znalce pro konkrétní obor, vyhledejte jej zde.
Odvětví
Fulltextové vyhledáváníPokud nevíte přesně co hledat, zkuste to přes klíčové slovo

Rozšířené vyhledávání

Sekce KSZ
Specializace
Kraj
Město
Zvláštní odbornostFulltextové vyhledávání dle textového popisku


Výsledek vyhledávání

JménoEmailSekce KSZOborKraj
Balcar Jaroslav soudni@znalecict.czElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaKarlovarský kraj
Bernatík Jiří jiri.bernatik@soudniznalec.netElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaMoravskoslezský kraj
Duda Jan duda@pcvcomp.czElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaJihočeský kraj
Dušek Martin martin.dusek@viavis.czElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaMoravskoslezský kraj
Fiala Marek mfiala@e-forensic.czElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaHlavní město Praha
Hujňák Jaroslav jaroslav@hujnak.czElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaJihomoravský kraj
Chrenka Viliam viliam.chrenka@gmail.comElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaStředočeský kraj
Kotrubenko Viktor kotrubenko@znaleckyposudek.czElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaHlavní město Praha
Kryštof Vladimír vladimir@krystofovi.cz, vladimir.krystof@cgm.comElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaJihomoravský kraj
Kvapilík Martin martin.kvapilik@gmail.comElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaJihomoravský kraj
Loub Radek loub@volny.czElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaJihomoravský kraj
Mráz Jaroslav jaroslavmraz@me.comElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaHlavní město Praha
Novák Vít vanamond@email.czElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaKarlovarský kraj
Nováková Jiřina znalec@jirinanovakova.czElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaHlavní město Praha
Valdecký Vladimír vladimir.valdecky@seznam.cz, info@tratec.czElektronika a IT, elektrotechnikaKybernetikaStředočeský kraj