František Černík - soudní znalec

Jméno František Černík
Emailfracernik@volny.cz
Kraj znalecké činnostiÚstecký kraj
Sekce KSZDoprava a strojírenství Praha
Obory znalecké činnosti
motorová vozidla
Zvláštní dovednosti
Kontakty
AdresaNa Skluzu 50/14, Děčín 23, 40502, Ústecký kraj
Doručovací adresaNa Skluzu 50/14, Děčín 23, 40502, Ústecký kraj
Telefon412539329
Mobilní telefon604225808
Datová schránka
Informace o zaměstnavateli
ZaměstnavatelAUTOEXPERT, znalecká kancelář
AdresaNa skluzu 14/50, Děčín 23, 40502
Telefon412539329
Fax
Vyhledávání znalce
Příjmení znalcePokud znáte jméno nebo příjmení znalce, nebo jeho část, můžete jej přímo vyhledat
Obor znalcePokud hledáte znalce pro konkrétní obor, vyhledejte jej zde.
Odvětví
Fulltextové vyhledáváníPokud nevíte přesně co hledat, zkuste to přes klíčové slovo

Rozšířené vyhledávání

Sekce KSZ
Specializace
Kraj
Město
Zvláštní odbornostFulltextové vyhledávání dle textového popisku


Výsledek vyhledávání

JménoEmailSekce KSZOborKraj
Andrýsek Vojtěch andrysekv@seznam.czDoprava a strojírenství MoravaStrojírenstvíMoravskoslezský kraj
Barták Milan zc@moto-bartak.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíStředočeský kraj
Bartoš Miroslav bartos.miro@seznam.czElektronika a IT, elektrotechnika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Bauer Vladimír bauervladimir@seznam.czDoprava a strojírenství Jižní ČechyStrojírenstvíJihočeský kraj
Benda Tomáš aa.benda@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíÚstecký kraj
Blažek Miroslav dr.ing.miroslav.blazek@seznam.czOstatní oboryStrojírenstvíJihomoravský kraj
Bouda Václav v.bouda@centrum.czOstatní oboryStrojírenstvíPardubický kraj
Černík František fracernik@volny.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíÚstecký kraj
Daněk Jaromír danek@profiten.czOstatní oboryStrojírenstvíKrálovéhradecký kraj
Diviš Josef divis@trnet.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíJihomoravský kraj
Drbohlav Ladislav l-drbohlav@quick.czOstatní oboryStrojírenstvíLiberecký kraj
Drda Vladimír drdav@atlas.czDoprava a strojírenství Jižní ČechyStrojírenstvíJihočeský kraj
Dufek Václav Dufek.Vaclav@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíPlzeňský kraj
Fiedler Luděk fiedler38@seznam.czBOZP a POStrojírenstvíÚstecký kraj
Franta Zdeněk zdenek.franta@analyza.czOstatní oboryStrojírenstvíHlavní město Praha
Hránek Pavel phranek@volny.czOstatní oboryStrojírenstvíPlzeňský kraj
Chromečka Miroslav mchromecka@seznam.cz, miroslav.chromecka@tuv-sud.czDoprava a strojírenství MoravaStrojírenstvíMoravskoslezský kraj
Jeníček Karel jenicek.odhady@tiscali.czDoprava a strojírenství Jižní ČechyStrojírenstvíJihočeský kraj
Kaplánek Aleš technicka.kancelar@seznam.czDoprava a strojírenství MoravaStrojírenstvíMoravskoslezský kraj
Kohout Aleš kohout.a@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíStředočeský kraj
Kolář Miroslav kolar52@seznam.czStavebnictví střední ČechyStrojírenstvíStředočeský kraj
Kopal Libor libor.kopal@email.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíStředočeský kraj
Korč Petr adone@iol.czDoprava a strojírenství MoravaStrojírenstvíMoravskoslezský kraj
Košnar Pavel pavel@kosnar.czOstatní oboryStrojírenstvíÚstecký kraj
Kratochvíle Petr kratochvilepetr@gmail.comDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíHlavní město Praha
Kroupar Petr petr.kroupar@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíHlavní město Praha
Křenek Miloš krenek@moravyacht.czOstatní oboryStrojírenstvíJihomoravský kraj
Laski Lubomír l.laski@seznam.czDoprava a strojírenství MoravaStrojírenstvíMoravskoslezský kraj
Lešner Jiří j.lesner@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíStředočeský kraj
Macků Jan janmacku@gmail.comDoprava a strojírenství Jižní ČechyStrojírenstvíJihočeský kraj
Pinkas Ctirad cpitkin@atlas.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíStředočeský kraj
Rázek Vítězslav vitezslav.razek@fs.cvut.cz, vitezslav.razek@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíStředočeský kraj
Rochla Rostislav tomas.rochla@email.czDoprava a strojírenství MoravaStrojírenstvíMoravskoslezský kraj
Rosol Petr rosol@autoexpert.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíHlavní město Praha
Rozlivka Tomáš t.rozlivka@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíÚstecký kraj
Rut Pavel Doprava a strojírenství Jižní ČechyStrojírenstvíJihočeský kraj
Semrád Tomáš tomas.semrad@semby.cz, tomas.semrad@znalecke-sluzby.czOstatní oboryStrojírenstvíStředočeský kraj
Schulmeister Petr adone@adone.czDoprava a strojírenství MoravaStrojírenstvíMoravskoslezský kraj
Slepička Julius julius.slepicka@volny.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíHlavní město Praha
Sperger Evžen autotescb@volny.czDoprava a strojírenství Jižní ČechyStrojírenstvíJihočeský kraj
Sperger Jiří autodatcb@seznam.czDoprava a strojírenství Jižní ČechyStrojírenstvíJihočeský kraj
Straka Oldřich straka@yachtservice.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíKrálovéhradecký kraj
Strouhal Tomáš strouhaltomas@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíStředočeský kraj
Svoboda Michael a.m.s@tiscali.cz, svoboda@ams-znalec.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíHlavní město Praha
Šefrna Vladimír sefrna@seznam.czOstatní oboryStrojírenstvíHlavní město Praha
Šlapák Radek radek.slapak@seznam.czElektronika a IT, elektrotechnikaStrojírenství
Štefáček František fs77@seznam.cz, fanda@stefacek.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíÚstecký kraj
Tichý Otto prg-tichy@volny.czMovité věciStrojírenstvíHlavní město Praha
Topol Libor libortopol@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíStředočeský kraj
Tvrdý Miroslav mservistvrdy@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíÚstecký kraj
Uhlíř Jan uhlir.j@tiscali.czDoprava a strojírenství Praha, StrojírenstvíStředočeský kraj
Vančata Vladimír v.vancata@swietelsky.czDoprava a strojírenství Jižní ČechyStrojírenstvíJihočeský kraj
Vondruška Jiří jiri.vondruska@mesto-vlasim.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíStředočeský kraj
Vybíral Josef vybiraljosef@volny.czDoprava a strojírenství MoravaStrojírenstvíOlomoucký kraj
Winkler Pavel winkler@asw-winkler.czElektronika a IT, elektrotechnikaStrojírenstvíHlavní město Praha
Woitsch Milan woitschm@volny.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíHlavní město Praha